Vyhledávání


Kontakt

TS R.A.dance, o.s.

723444707

E-mail: r.a.dance@centrum.cz

Kniha návštěv

Datum: 17.06.2010

Vložil: renča

Titulek: videoklip,workshop a trénink, soustředění

1) Takže jedná se o videoklip pro Kopku, kromě nás by tam mělo být pár holek z TŠ Hubený, Freedance a Pirouette. Naše účast spočívá v tom,že se budete vlnit do rytmu (jakože diskotéka). Natačení se bdue odehrávat ve středu od 4 odpoledne v Apollu..teď už jen tradiční otázka: KDO Z VÁS NEMŮŽE???.

2) další věc je,že asi budu muset zrušit nedělní workshop! V tu neděli by to bylo od pul 9 do pul 12..ale Lucka a Zuzka sou v práci a z eventuelních 4-6 nových nemůžou 3 určitě a zbytek se mi neozval.,takže vubec netušim..a v tom zbylém počtu lidí by vás vyšel ten workshop tak na 200Kč a pulka lidí by se to musela doučovat..pokud ale máte velký zájem (a mně by to jenom potěšilo :-)) tak mi to napište a workshop rušit nebudu.

3) termín soustředění navrhuji na 9.-15.8.2010. Napište mi komu se to nehodí a i ty,kterým se to hodí, ať vím,že jste si to četly. Díky

4) co se týče sobotního tréninku,tak bych tam byla já, Verča, možná Kača od Nikči a ještě jedna slečna od Peti,což asi nemá moc cenu..takže SOBOTA SE RUŠÍ. Pokud neklapne ani ta neděle,tak vám přeju hezký prázdniny a doufám,že se uvidíme na soustředku a workshopu :-)

Závěr: Prosím o vyjádření ke všem bodům,buď sem nebo na mobil. Díky,papa